"Nineme ve Dedeme Kitap Okurum"

Bayburt Dede Korkut Kolejinin düzenlediği "Her Yerde Okurum,Örnek Olurum" projesi kapsamında Dede Korkut Koleji Müdür Yardımcısı Recep Kayalı, Öğretmen Zeliha BAYRAKTAR ve öğrenciler İl Müdürlüğümüze ziyarette bulundular.

Proje kapsamında Müdür Yardımcısı Recep KAYALI "Okumanın önemine vurgu yaparak, okumanın her koşulda sağlanabileceği, günümüzde teknolojinin ağırlıklı olarak hayatamızda yer almasına karşı okumayı yaygınlaştırmayı amaçladığını belirterek. Bu proje kapsamında kurumlara sık sık ziyeret düzenleyeceğini,ilerleyen zamanlarda projeyi il dışına bile taşıyabileceklerini ifade etti."

İl Müdürümüz H.Haluk AKKOYUNLU'nun makamında gerçekleşen okuma etkinliğinin ardından, İl Müdürümüz H.Haluk AKKOYUNLU gerçekleşen ziyaretin ve günün anısına "Bir Hilal Uğruna Şehit ve Gazileri İle Bayburt" kitabı hediye etti.

İl Müdürlüğümüze bağlı Memnune Evsen Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde devam eden etkinlikte öğrenciler "Nineme ve Dedeme Kitap Okurum" diyerek huzurevinde kalan yaşlılarımıza kitap okudular. 

Ziyaretin sonunda İl Müdürlüğümüze bağlı Çocuk Evleri Müdüresi Ayfer ESEN, Sosyolog Hatice MIZIKACI, Sosyolog Zeynep KARAKOLCU, Psikolojik Danışman Duygu AKCAN, kurumumuza ve huzurevine ziyarette bulunan öğrenilere Çocuk Haklarını kapsayan boyama kitabı hediye ettiler.


Sonraki Sayfa: 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Yapılan Etkinliklerle Kutlandı

Önceki Sayfa : Özel Hizmet Alımı Personelinin Kadroya Geçişi Hakkında