Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Tarafından Düzenlenen Münazara Yarışması Yapıldı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın düzenlediği, Bayburt Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Çocuk Hizmetleri Biriminin organize ettiği Münazara Yarışması yapıldı.

Bayburt Engelsiz Yaşam Merkezi Konsferans salonunda düzenlenen Münzara Yarışması bugün saat 10:00'da İl Müdürümüz H.Haluk AKKOYUNLU, İl Müdür Yardımcısı Yağmur DAĞHAN, Bayburt Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Zeki DOĞAN, kurum personelleri ve ailelerin katılımıyla gerçekleşti.
Önder PINAR, Ferdi GÜZEL, Semiha DİŞLİ'nin jüri üyeliğini yaptığı münazaraya ''Bilginin Gücü" ve "Bilgi Küpü" ekipleri katıldı. İnternetin faydaları ve zararları konulu yarışmada İnternetin Zararları tezini savunan "Bilginin Gücü" ekibi kazandı.
Yarışmayı kazanan ekibe ödüllerini İl Müdürümüz H.Haluk AKKOYUNLU, hediyelerini İl Müdür Yardımcımız Yağmur DAĞHAN ve yarışmaya katılan tüm öğrencilere katılım sertifikalarını jüri adına Önder PINAR takdim etti.
Ödüllerin takdiminden sonra kısa bir konuşma yapan İl Müdürümüz H.Haluk AKKOYUNLU "Çocuklarımızın tezlerini ve anti tezlerini savundukları ve tartışarak bizlere doğru olanı anlatmaya çalıştığı bu etkinliği ve buna benzer etkinlikleri artırarark devam ettirmeliyiz. Yarışmaya katılan bütün arkadaşlarımıza, değerli jüri üyelerine ve kıymetli katılımcılara teşekkür ederim" dedi
Programın ardından hatıra fotoğrafı çektirilerek program sona erdi.


Sonraki Sayfa: Bayburt Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Çocuk Biriminden "11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü" Ziyaretleri

Önceki Sayfa : Ak Parti İl Başkanı Fatih YUMAK Huzurevine ve Kurumuza Ziyarette Bulundular.