3 Aralık Dünya Engelliler Günü Yapılan Etkinliklerle Kutlandı

İl Müdürlüğümüze bağlı Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde düzenlenen "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" yapılan programla kutlandı.

Saat 14:00'te başlayan programa Valimiz Ali Hamza Pehlivan,Garnizon Komutanı Davut Balibaşa, Belediye Başkan Yardımcısı Nesimuttin Selçuk, Rektör Selçuk Çoşkun, Vali Yardımcıları Tamer Kılıç ve Mutlu Almalı, İl Emniyet Müdürü Sezai Er, İl Başkanı Fatih Yumak, İl Genel Sekreteri Hayrettin Koçyiğit, İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi, Kızılay Bayburt Şube Başkanı Fikret Aksoy ve İl Müdürleri katıldı.

İstiklal Marşının okunmasınının ardından Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Zeki Doğan, Valimiz Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkan Yardımcısı Nesimuttin Selçuk günün anlam ve önemine ilişkin konuşmalar gerçekleştirdiler.

Bayburt Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan engelli vatandaşlarımız şiir ve şarkı dinletisi sundular ve 3 engelli vatandaşımızın il dışında yaşayan aileleri programa davet edilerek engellilerimize sürpriz yapıldı. Program sonunda bütün engellilerimize, değerli protokol mensupları hediyeleri takdim ettiler.

Program yapılan ikramların ardından sona erdi.


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz H.Haluk AKKOYUNLU'dan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

Önceki Sayfa : "Nineme ve Dedeme Kitap Okurum"